menu close menu

ceník masáží

 

Zde najdete základní typy nabízených masáží včetně délky masáže a cen. Pokud by Vám něco nebylo jasné, neváhejte mne kontaktovat

600 Kč

Klasická masáž

Délka masáže: 60 minut

500 Kč

Klasická masáž - záda, krk

Délka masáže: 45 minut.

Záda jsou velmí silnou a pohyblivou partií a hlavní podpůrnou strukturou těla a jsou náchýlná k různým potížím Proto zasluhují více pozornosti něž většina jiných partií.Typickou oblastí, kde pociťujeme napětí a kde se napětí ukládá, je spodní část zad, tam kde se záda prohýbají směrem k pánvi.Nesprávné držení těla, dlouhé sezení nebo stání, nešikovné zdvihání věcí – to jsou přesně ty příčiny, které mohou zhoršit něpříjemné pocity ve spodní části zadMasáž celých zad s důrazem na páteř a bedra značně zmírní účinky stresu v celém těle a zvýší fyzickou i psychickou pohodu.Nikdy se nemasíruje páteř samotná, ale postup po obou jejích stranách je velmi blahodárný.

500 Kč

Klasická masáž - nohy (zepředu, zezadu, chodidla)

Délka masáže: 45 minut.

Nohy jsou důležitou a často využívanou částí těla. Zátěž, kterou nohy musejí snášet je veliká a péče, kterou nohám často dáváme není odpovídající nejen vzhledem k péči, kterou dáváme jiným částem těla.Je známo, že bolesti zad mohou mít původ v problémech nohou a že dobrá masáž nohou pomůže tyto bolesti zmírnit.V dnešní době je masáž nohou oblíbená pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu.Masáž stimuluje jak krevní, tak mízní systém a pro pravidelném provádění pomáhá předcházet vzniku křečových žil.Je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy.

220 Kč

Klasická masáž - ruce (i dlaně a prsty)

Délka masáže: 20 minut.

Rukou a paží používáme více než všech ostatních částí těla, namáháme je v zaměstnání, při domácích pracích i ve volném čase. Výsledkem je to, že jsou často ztuhlé a napnuté.

Ruce a paže mohou skrývat nejsilnější emoce. Sevřené, zaťaté ruce čsto odrážejí nejistotu, sebeobranu a nevyřešený hněv. Ať už je jejich pozice záměrná, nebo bezděčná, napětí v pažích může způsobovat bolesti hlavy, šíje a ramen.

Masáž rukou je velice příjemná a má téměř stejnou hodnotu jako masáž chodidel. Připomene nám pocit uvolnění.

Masáž paží a rukou může nejen uvolnit a uklidnit nejen svaly, ale také potlačené emoce.

300 Kč

Klasická masáž - krk (vsedě)

Délka masáže: 30 minut.

Ramena jsou nejčastějším místem, kde se projevují naše bolesti a obtíže. Oblast kolem krku a ramen zadržuje totiž nejvíce stresu.Lidé se silným smyslem pro zodpovědnost pociťují často v této oblasti napětí, jakoby metaforicky „nesli na ramenou celý svět“ Masáž uvolňuje psychiké napětí, zmírňuje nebo odstraňuje bolesti hlavy uvolňuje křečovtě stažené a rozbolavělé svaly. Příznivě působí i na zlepšení různých zdravotních problémů.Pro mnohé z nás je pocit ztuhlých, bolestivých svalů a bolesti hlavy pocitem, se kterým jsme se naučili žít.
Masáž se může stát prostředkem, jak se vzepřít neustálému tlaku práce a tlaků v Našem osobním životě
a ještě se zbavit potíží, které Nás pronásledují mnoho let.
Zbavuje napětí a navrací síly, což je velmi dobrý způsob zvládání stresu

220 Kč

Klasická masáž - tvář

Délka masáže: 20 minut.

1100 Kč

Klasická masáž - celková masáž (záda, krk, nohy, ruce)

Délka masáže: 110 minut.

 

550 Kč

Manuální lymfodrenáž

Jemná technika manuální lymfodrenáže napomáhá organismu aktivovat vlastní obranný systém tak, aby zátěž dovedl zvládnout. Odpad z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy, a dále pak putuje do mízních uzlin, kde jsou produkty metabolizmu zneškodňovány. Manuální lymfodrenáž je vhodná na posílení organismu a díky pozitivním detoxikačním účinkům na náš organismus dochází také ke zlepšení napětí pokožky, vyhlazení vrásek a zlepšení stavu celulitidy.

Při manuální lymfodrenáži je možné zaměřit se na určité části těla (nohy, ruce, hrudník, břicho, záda, krk, obličej i hlava). Upravit tlak podle potřeb klienta a hmaty vyprázdnit lymfatické uzliny na krku, aby rozprouděná lymfa měla kam odtékat. Kruhovité či spirálovité hmaty s pomalou frekvencí směřují odtok lymfy (mízy) ke sběrným uzlinám. Při manuální lymfodrenáži se nepoužívají  žádné masážní oleje, emulze či jiné přípravky. Oproti jiným technikám je manuální lymfodrenáž velmi jemná, klient nesmí cítit žádnou bolest.

110Kč

Kinesiotaping

kinesiotaping je metoda sloužící k léčbě potíží pohybového aparátu. Při kineziotejpování lepíme tejp na bolavou část těla tak, že se zlepší proudění krve a lymfy, sníží se tlak na cévy, uleví se od bolesti a značně podpoří proces hojení. Tejpování má opravdu široké využití a s jeho pomocí se dá léčit velká řada problémů spojených s pohybovým aparátem. Tejpování si poradí s namoženými nebo poraněnýmí svaly, dokáže podpořit funkci oslabených svalů a za pomoci kineziotejpu můžeme také redukovat otoky a modřiny nebo provádět korekci svalů a kloubů.Kinesiotaping je vynikající doplňující technika k masážím, kterou se dá výrazně zlepšit rozsah pohybu, omezit bolest a zmenšit otok. Dokáže fixovat, ale na druhou stranu také aktivovat právě ty svaly, které jsou ošetřeny.

K cene je připočítan 2Kč/cm pásky

500 Kč

Breussova masáž

Breussova masáž je ideální doplněk po ošetření Dornovou metodou. Může se ale použít jako příprava před ošetřením páteře, kdy tato jemná energetická a bezbolestná terapie uvolní napětí ve svalstvu.

Při této masáži se uvolňují meziobratlové bloky, tím se páteř srovná do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice. Tato velice jemná, příjemná a uklidňující masáž je prováděna pomocí kvalitního třezalkového oleje, který uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky.

Délka masáže: 35 minut.

 

650 Kč

Manuální lifting obličeje

Délka masáže: 60 minut.

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jsme psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Touto metodou se dá proti tomuto jevu účinně bojovat, a tak pomoci klientovi i psychicky.
Dokáže totiž nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.
Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. 

550 Kč

Masáž lavovými kameny

Délka masáže: 60 minut.

Tento typ masáže dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu, a pomáhá při bolestech zad a kloubů. Doporučujeme především lidem, kteří jsou pod stálým časovým tlakem. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl a tím zbavují stresu a napětí. Masáž horkými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé ionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána k odstraňování blokád důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v celém lidském těle. Po této masáži prostoupí vaše tělo krásné uvolnění a hluboký pocit tepla a relaxace.

Kontraindikace: těhotenství, vysoký krevní tlak, záněty, křečové žíly, srdeční potíže, sluneční popáleniny. 

 

620 Kč

Dornova metoda

Délka masáže: 60 minut

Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí volný pohyb nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který zároveň působí přímo v místě vykloubení.

950Kč

Havajská masáž LOMI LOMI

Délka masáže: 90 minut

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.
V žádném případě tato masáž nebolí!
Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi.

Tato masáž zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

 

 

Prosím, nepoptávejte u mne masáže jakéhokoliv erotického charakteru. Takové služby nenabízím a jakýkoliv dotaz na ně vnímám jako hrubé chování.

 

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 9:00 - 21:00,

víkendy: po domluvě.Je nutno vždy se předem telefonicky objednat.

V měsících říjnu až březnu volejte prosím s alespoň týdenním předstihem.

Dárkové poukazy

Nevíte si rady s vhodným dárkem k narozeninám?

Darujte poukaz na masáž.

Poukaz Vám vystavíme dle Vašeho požadavku buďto na Vámi zvolenou částku či na konkrétní druh masáže.

Platnost poukazů: platnost 6 měsíců

Proč si vybrat Martinu